Meie teenused

Uni

Norskamine, uneapnoe, unetus, parasomnia, uneaegsed liigutushäired, rahutud jalad, liigunisus, narkolepsia, laste ja täiskasvanute unehügieen

Unemeditsiin on kiirelt arenev interdistsiplinaarne meditsiinivaldkond, mis hõlmab unehäirete ennetamist, diagnoosimist ja nendele lahenduste leidmist. Unemeditsiini eesmärgiks on tagada igas vanuses patsiendile kvaliteetne uni, mis omakorda loob eeldused täisväärtuslikuks eluks.

Meie kliiniku spetsialistid tegelevad kõikide unehäiretega ning annavad kõik endast oleneva, et jõuda just patsiendile sobivaima lahenduseni kasutades innovatiivseid ravivõtteid ning kõrgetasemelist tehnoloogiat. Igale patsiendile koostatakse tema elurütmile, võimalustele ning vajadustele sobiv raviplaan, mille ellu viimises toetatakse patsienti igal sammul.

Vastuvõtule pöördumine

Une valdkonnaga on seotud kõik meie kliiniku spetsialistid, kes teevad omavahel tihedat koostööd. Esmalt pöördu meie uneõe või unenõustaja vastuvõtule.

Kui sa arvad, et sul on uneaegne hingamishäire (uneapnoe kahtlus, norskamine), siis soovitame pöörduda esmalt uneõe vastuvõtule.

Kui sind vaevab unetus, uni on rahutu ja katkendlik, unerütm on ebaregulaarne või uneprobleemid on seotud stressi ja üldise meeleolulangusega, siis on abi unenõustaja vastuvõtust.