Meie teenused
Füsioteraapia
Füsioteraapia eesmärgiks on abistada inimesi häirunud funktsiooni taastamisel ja valu leevendamisel. Füsioterapeut hindab skeleti-lihasssüsteemi võimekust, närvisüsteemi funktsiooni ja sidemete ning kõhrede struktuuri, et parandada inimese igapäevast toimetulekut. Vastavalt leitule arutame koos kliendiga läbi edaspidise plaani, lähtudes nii kliendi vajadustest kui ka soovidest. Teeme oma kliinikus tihedat koostööd ka teiste spetsialistidega, et pakkuda kliendile multidistsiplinaarset ja põhjalikku lähenemist.
Olulisel kohal on ka ennetus, seega on füsioterapeudi vastuvõtule oodatud kõik, kellel on soov oma füüsilist tervist hoida, võimekust säilitada või traumasid ja potentsiaalseid probleeme ennetada.
Füsioterapeut pakub järgnevaid teenuseid:
- Vaagnapõhjalihaste füsioteraapia (uriini- ja roojalekked; probleemid põie või soole täieliku tühjendamisega; vaagnapõhjalihaste ala- või ületoonus; seksuaalprobleemid; vaagna organite allavaje). Vaagnapõhja füsioteraapias kasutame vajadusel ka elektrostimulatsiooni. Enne vaagnapõhjalihaste füsioteraapia vastuvõttu võiks võimalusel täita põiepäevikut.
- Rasedate füsioteraapia (rasedusaegne selja- ja vaagnavalu, nende ennetamine ja leevendus; põieprobleemid; kõhu sirglihase diastaas; rasedusaegne koormus ja rasedusjärgne treeningutele naasmine).
- Meeste tervise füsioteraapia (vaagnapõhja füsioteraapia nii enne prostatektoomiat kui ka selle järgselt; seksuaalfunktsiooni häired).
- Müofunktsionaalne teraapia
- Lümfiteraapia
- Skeleti-lihassüsteemi füsioteraapia (liigesvalu, liikuvuspiiratus; kaela- ja õlavöötme valu ja lihaspinge, seljavalu; peavalud; epikondüliit ja plantaarfastsiit; traumajärgne taastumine; traumade ennetamine).
- Neuroloogiline füsioteraapia (käte/jalgade suremine, tuimus, nõrkus; jäsemetesse kiirgav valu).
- Kinesioteipimine on turvaline ja efektiivne meetod lihas- ja liigesvaevuste leevendamiseks, mis aitab toetada keha loomulikke taastumisprotsesse. Kinesioteipimisest saab abi kui sul on ülekoormusest ja sundasenditest tingitud lihas- ja liigesvalu (sh peavalu, õlavöötmevalu, seljavalu), lihas- ja liigestrauma järgne valu, artriit, epikondüliit, karpaalkanali sündroom, verevalumid, tursed, rasedusaegne vaagna- ja nimmevalu ja vajadus kõhu toestamiseks, istmikunärvivalu ning armide korrektsioon.
- Füsioteraapia healoomulise asenditundliku pearingluse korral.