Uudised

Open House Tallinna raames oli võimalik külastada ka Novel Clinicu peatselt valmivat hoonet

5 min lugemine
Photo by Sigrid Karu

Nädalavahetusel toimunud Open House Tallinna raames oli kõigil huvilistel võimalik külastada ka meditsiinikeskuse Novel Clinicu peatselt valmivat hoonet. Meie eriliselt keskkonnasõbralik ja terves Baltikumis unikaalne maja sai arhitektuurihuviliste suure tähelepanu osaliseks. Kohal oli ka Aktuaalse Kaamera uudistetoimetus.

Eriti oluline on meie uue kliiniku vaates just see, et rakendatud on kaasaegsed tehnoloogilised võimalused võimalikult inimesega arvestava keskkonna loomiseks. Uuel aastal avame Novel Clinicu uksed ja siis on juba kõik oodatud meie kliinikuga tutvuma.

Vaata uudislõiku (alates 12.58)

Open House sai alguse Londonis 1992. aastal eesmärgiga anda edasi paremat arusaama arhitektuurist eriala väliselt. Sündmus on tasuta ning kutsub inimesi hooneid külastama ja nendest aru saama. Selle formaadi on üle võtnud mitmed linnad maailmas ja 2010. aastal loodi Open House Worldwide Family. Täna korraldatakse Open House sündmust enam kui 40 linnas üle maailma: Barcelonas, Helsingis, Roomas, Melbourneis, New Yorgis ja mujal. Kõik need linnad on liitunud Open House Worldwide organisatsiooniga ning jagavad ühist eesmärki: kaasata rahvast arutlema arhitektuuri ja keskkonna kvaliteedi üle ja aidata inimestel mõista arhitektuuri.

Fotod: Kevin Loigu, Sigrid Karu