Uudised

Novel Clinicu uueks tegevjuhiks on Sten Argos

5 min lugemine

Alates eelmisest esmaspäevast, 16. jaanuarist on Novel Clinicu uueks tegevjuhiks Sten Argos. Stenil on laiapõhjaline juhtimiskogemus erinevatest valdkondadest sh telekommunikatsioon, energeetika, pangandus, logistika ja meditsiin. Tema tööandjateks on olnud muuhulgas Telia, Eesti Energia, Omniva ja Confido.

Novel Clinicu käivitamise eest vastutanud senine juht Kadi Saks liigub edasi energeetikavaldkonda ja soovib pühenduda finantsjuhina uue põlvkonna elektrivõrgu tasakaalustamise teenusplatvormi Futugrid arendamisesse.

Novel Clinicu uue tegevjuhi Sten Argose valikul sai otsustavaks tema sama arusaam kliiniku visioonist, teadmised meditsiinivaldkonnast ja laiapõhjaline juhtimiskogemus.

Novel Clinicu uut juhti inspireerib väljakutse käivitada kliinik moodsas hoones, kus on kaasaegne diagnostikakeskus koos verelaboriga, vaimse tervise teenused, unediagnostika öiste täisuneuuringutega, ambulatoorse eriarstiabi, hambaravi, kirurgia ja rehabilitatsiooni teenused.

Uue kliiniku üheks põhivaldkonnaks on uni ja sellega seonduv. See, kui hästi me öösel magame, sõltub sellest, kuidas me päeval elame. Kuidas hoolitseme vaimse tervise eest, kuidas toitume, kuidas liigume, kas meie ülemiste hingamisteede areng ja väljakujunenud olukord aitab kaasa meie heaolule või vajab kirurgilist korrektsiooni. Need on kõik teemad, millega uues kliinikus terviklikult tegelema hakkame.

„See on suurepärane võimalus rakendada oma eelnevaid kogemusi, et üles ehitada väljapaistev kliinik, mis teeb klientidele hea tervise hoidmise mugavamaks. Novel Clinicust saab inimene meditsiiniteenuseid ühest ja samast kohast,“ rääkis Sten Argos. „Minu eesmärk on uues kliinikus koondada üheks meeskonnaks eri valdkondade arstid, õed ja spetsialistid, kes teevad koostööd patsientide personaalseks nõustamiseks ning raviks,“ täiendas kliiniku uus tegevjuht.

Novel Clinic, mis asub uues ja keskkonnasõbralikus hoones aadressil Pärnu mnt 113, teeb viimaseid ettevalmistusi, et avada esimeste teenustega uksed märtsis.