Meie lugu

Lõime Novel Clinicu sooviga pühenduda eesmärgile, et inimesed elaksid kauem tervena. See tähendab teadmist, kuidas hoida oma tervist erinevates eluetappides ja ennetada krooniliste haiguste kujunemist. Saame olla sellel teekonnal parimal viisil abiks, sest meie arstid ja spetsialistid on kursis uusimate ravivõimalustega, meil on kaasaegne tipptehnoloogia, kiire diagnostika, aktiivne koostöö patsiendiga ning loomulikult inimese vajadustest lähtuv tugisüsteem, mis teeb tervise hoidmise ning tervenemise võimalikult mugavaks.

Meie eesmärk läheneda tervise hoidmisele ja tervenemisele uudselt, väljendub ka meie nimes ja logos. Meie logomärgis tähistavad ovaalid inimese eluringi, terviklikku lähenemist tervenemisele ja tervise hoidmisele, pidevat koostööd nii erinevate valdkondade, spetsialistide kui ka patsiendi vahel.

 

Novel Clinicu visiooniks on vähendada meie klientide ennetatavaid haigusi aastaks 2027 poole võrra.

Meie südameasjaks on hoida tervist ja head und inimkeskse ja ennetava meditsiiniteenuse abil.

 

78,8 Eesti inimeste keskmine eluiga
55,9 tervelt elatud aastad

„See, kui hästi me öösel magame, sõltub sellest, kuidas me päeval elame. Kuidas hoolitseme vaimse tervise eest, kuidas toitume, kuidas liigume, kas meie ülemiste hingamisteede areng ja väljakujunenud olukord aitab kaasa meie heaolule või vajab kirurgilist korrektsiooni. Need on kõik teemad, millega uues kliinikus terviklikult tegelema hakkame.“

Sten Argos, tegevjuht